logo

Welcome to Day Commerce

Day Commerce: Worldwide International Business, Marketing, Scanning, Imaging, Translation and Localization.
Contact Us

1-800-969-6853

contact@daytranslations.com

Address

415 Madison Avenue, 15th Floor, New York City, NY 10017

Working Hours
We are ALWAYS open
Our Offices

1-800-969-6853

415 Madison Avenue, 15th Floor, New York City, NY 10017

Top

SEO Uzmanları

daycommerce.com / SEO Uzmanları

Search Engine Optimization (SEO) Jobs

Day Translations, Inc. şu anda şirketimizde Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanları olmak için yaratıcı, profesyonel ve çalışkan bireyler için uygulamaları kabul etmektedir. Online pazarlama da son derece yetenekli, yetenekli, çalışkan ve iş hakkında tutkulu olmalıdır. Çabukluk, profesyonellik ve nezaket çalışanlarımızın üç temel gereksinimidir.

Bu uzun vadeli büyüme için oda ile heyecan verici bir pozisyondur. Bir SEO uzmanı olarak, etik SEO uygulamalarına bağlı kalarak ve tüm temel hedefleri karşılamak veya aşmak için optimizasyon eylem planları yürüterek, web ve mobil için iyileştirme alanları belirlenmesi için sorumlu olacaktır. Ayrıca, şirketimizin misyonu ve kar hedeflerine uygunluğu sağlarken, müşteri değerini artırmak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için, SEO ve müşteri memnuniyeti ile ilgili KPI’ler ve ölçümler oluşturmanız beklenmektedir.

Firmamız için başvuru süreci 3 aşamalı bir süreçtir. Lütfen aşağıdaki “SEO ve Web Sitesi” başvuru formumuzu doldurarak başlayın. Form, şirketimizle kendinizi tanıtmanızı sağlar ve sizi biraz daha iyi tanımamıza izin verir. Size geri bildirimde bulunacağız ve süreç boyunca sabrınız ve işbirliğiniz için büyük teşekkür ederiz. Hemen başvurun!

Uzaktan Çalışma Pozisyonu – Bu tam zamanlı bir iş ve kendi ev veya ofis uzaktan çalışıyor olacak. Day Translations ile uzun vadeli bir kariyer le ilgileniyorsanız, lütfen başvurun.