logo

Welcome to Day Commerce

Day Commerce: Worldwide International Business, Marketing, Scanning, Imaging, Translation and Localization.
Contact Us

1-800-969-6853

contact@daytranslations.com

Address

415 Madison Avenue, 15th Floor, New York City, NY 10017

Working Hours
We are ALWAYS open
Our Offices

1-800-969-6853

415 Madison Avenue, 15th Floor, New York City, NY 10017

Top

Yerelleştirme Yöneticisi

daycommerce.com / Yerelleştirme Yöneticisi

Gün Çevirilerine Hoş Geldiniz! Bu, Yerelleştirme Yöneticisi olarak bir pozisyondur. Son derece organize, hırslı, kariyer odaklı ve dillere tutkuyla bağlı birine ihtiyacımız var.

Yerelleştirme üretim döngüsü yönetimi, proje mali lerini yönetme ve tüm paydaşlarla işbirliği de dahil olmak üzere çok sayıda proje yönetimi görevi yapacaksınız. Tam zamanlı bir iş. Eğer uzun vadeli Gün Çevirileri ile bir kariyer arıyorsanız lütfen başvurun.

Yerelleştirme Yöneticisi, başlangıçtan teslimata kadar tüm yerelleştirme projesi eylemlerinin zamanında akışını denetlemek ve projelerin kaliteyi, dönüş süresini ve bütçe beklentilerini karşıladırmasını sağlamak için dahili ve harici istemcilerle birlikte çalışır. Kalite ve zamanında teslimat sağlamanın yanı sıra, temel odak noktası müşteri memnuniyetini daha da artıracak müşteri ve sürücü iyileştirmeleriçin bir savunucusu olarak hareket etmek olacaktır.

Uzaktan Çalışma Pozisyonu – Bu tam zamanlı bir iş ve kendi ev veya ofis uzaktan çalışıyor olacak. Day Translations ile uzun vadeli bir kariyer le ilgileniyorsanız, lütfen başvurun.